top of page

המלצות

אהבת חינם

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

"אני מרגיש עם המאמנת, אהבת חינם. וטוב לי.

אני מחכה לפעם בשבוע פגישה איתה, אני מרגיש בבית.

ואתה נמצא במקום שיש לך עם מי לדבר"

דורון, בוסטון

זה פשוט נתן המון וזה ימשיך לתת וזה בפנים

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

"היה לי קשה בעצם להשקיע בעצמי בגלל החיים, הילדים, המשפחה, המציאות, החיים פה בארצות הברית שאתה לבד. התוכנית הזאת עזרה לי מאוד והיא נתנה לי להבין שאני מסוגלת, שאני יכולה לעשות דברים. אני פשוט צריכה להעז וזה יקרה.זה פשוט נתן המון וזה ימשיך לתת וזה בפנים."

" אני מגלה את עצמי מחדש "

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

"החלטתי לבחור ברגשות שלי ולא להתעלם מהם...אני מחכה לפגישות השבועיות...אני מגלה את עצמי מחדש, זה נותן לי כלים, אני לא צריכה להתאמץ, באופן אוטומטי אני נרפאת, הדפוסים שלי משתנים והביטחון העצמי שלי פשוט השתנה מקצה לקצה, הייתי אדם נחבא לכלים ומופנם ולאט לאט אני מתחילה להתחבר לעצמי והיום הביטחון העצמי שלי שונה לחלוטין ממה שהיה לפני שנה"

הדרך בה את מעבירה את הקונספט בכל כך מעט מפגשים ועדיין מצליחה להניע ולעזור לי במקום שאני מרחוק זה לא מובן מאליו!!!

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי, 

תודה עבור ההדרכה והתמיכה שלך.

הדרך בה את מעבירה את הקונספט בכל כך מעט מפגשים ועדיין מצליחה להניע ולעזור לי במקום שאני מרחוק זה לא מובן מאליו!!!


את מקצועית ומלאת בידע- תודה על הכל ועל שהכרת לי חברה נהדרת כל הכבוד 

אני שמחה שהצטרפתי לקורס , בהחלט נדבך מאוד חשוב להמשך הדרך לכל מי שצריכה יותר בהירות לגבי מה היא רוצה מעצמה ומהחיים בכלל.
את מלאה בידע ובניסיון וזה מה שעושה את הקרוס מוצלח!!!

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי יקרה,

אני שמחה שהצטרפתי לקורס , בהחלט נדבך מאוד חשוב להמשך הדרך לכל מי שצריכה יותר בהירות לגבי מה היא רוצה מעצמה ומהחיים בכלל. 

את מלאה בידע ובניסיון וזה מה שעושה את הקורס מוצלח!!!

תודה על הכל ועל החיבור עם מיכל המקסימה שאני מאמינה שנמשיך להיות בקשר ולתמוך אחת בשניה ואפילו לחבור ולעשות משהו ביחד.


תודה על התמיכה, העידוד, החיוביות , תמיד ללא שיפוטיות.. החיזוקים שתמיד באים ממך עם המון כוונה והכוונה.
את תמיד שם… ומרגישים את זה …

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

"אני רוצה להגיד לך תודה ענקית. אבל

באמת ענקית!

הקבוצה שהקמת וצירפת אותי אליה הרימה אותי בתקופה מאוד מאתגרת בחיים והחזירה אותי חזרה ל"מסלול".

אני יודעת שאין 'במקרה' בחיים האלה ולכן אני מחשיבה אותך כמלאך כי את פשוט כזאת.

תודה על התמיכה, העידוד, החיוביות , תמיד ללא שיפוטיות.. החיזוקים שתמיד באים ממך עם המון כוונה והכוונה.

את תמיד שם… ומרגישים את זה …

את באמת מיוחדת . אין כמוך ..נשמה ענקית 

נשיקות

היית שם בשבילי בחלקים הכי עצבניים שלי, בחלקים הכי כואבים שלי, בחלקים הכי עצובים שלי, בתהילה שלי, ברגעי האושר שלי, שהיית שם בהכל. אני לא יכול להגיד שיש חלק שאת לא מכירה. ושיש מישהו שנמצא שם בשבילך זה כמו משענת שהייתה שם תמיד בשבילי. וזה היה משמעותי בשבילי.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

נואשתי אחרי כל כך הרבה רופאים ומיון ואישפוז וכלום לא עזר לי. לא יכולתי לנשום. ואז הגעתי אליך, ואחרי חצי שעה אצלך ראיתי שאני נושם נורמלי ולא משתעל. ורק בגלל זה נתתי הזדמנות. ואז שיצאתי מפה הגעתי הביתה והשתעלתי למוות. הקאתי את נשמתי והתחלתי לנשום נורמלי. הרגשתי שאני חייב לך. 

בהרגשה שלי אמרתי לעצמי: "היא עזרה לך לנשום אתה חייב לחזור למפגשים". הייתי חייב לך וחייב לעצמי. 

הייתי מגיע למפגשים ואמרתי לך שקשה. ואמרת לי "בסדר". יש פה אוירה מגניבה. מה אני אגיד לך? שלא טוב לי? חיפשתי איך לברוח לפעמים, כי התהליך לא קל, אבל הוא הציל את חיי והייתי צריך לעבור אותו. האוירה פה נעימה, איך שאת מקבלת אותי בכניסה, גם אם באותו הרגע אני עצבני החיוך שלך כבר מרגיע. 

היית שם בשבילי בחלקים הכי עצבנים שלי, בחלקים הכי כואבים שלי, בחלקים הכי עצובים שלי, בתהילה שלי, ברגעי האושר שלי, שהיית שם בהכל. אני לא יכול להגיד שיש חלק שאת לא מכירה. ושיש מישהו שנמצא שם בשבילך זה כמו משענת שהיתה שם תמיד בשבילי. וזה היה משמעותי בשבילי. 

יש קטע שנקרא "צעדים בחול". זה קטע שקיבלתי אותו ביום שנכנסתי לבית חולים מחברה של אמא שלי. על אדם שקורה לו משהו והוא מת. והוא אומר לאלוהים שהיה לו חלום שהוא הולך עם אלוהים בחוף הים ורואה שני עקבות. והאדם אומר לאלוהים אני לא מבין למה יש רק שני עקבות? איפה אתה? ואלוהים אומר לו שאלו עקבות שלו. שהוא החזיק את האדם ולכן הוא לא רואה את העקבות של עצמו. ואת החזקת אותי. לא ליווית אותי ולא תמכת בי. את החזקת אותי. וזה הרבה מעבר מללוות. 

לקח לי זמן להודות שאני צריך שינוי. וכאשר קמתי ואמרתי אני צריך שינוי בדירה, בעבודה, בחשיבה. וזה אחד הדברים הכי קשים לעשות. זה קשה. זה מטורף. כי התהליך הוא כמו רכבת הרים. אתה מפחד בהתחלה. צורח בדרך. ובסוף אתה אומר איזה כיף זה היה. למרות זאת עשיתי זאת. ויצאתי מרווח. וזה בזכות זה שהצלחתי להשיג את מה שאני רוצה. ובזה שאני למדתי לבקש דברים. זה עדיין גורם לי לחייך. 

תודה רבה לך!!

התהליך הביא אותי למחשבה שאני באמת לא חיה נכון ויש דרך אחרת והראה לי מהן תכונות הכי חשובות שיש לי בחיים. לאורך הדרך למדתי לסמוך על עצמי ולהאמין בעצמי.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

מכל מפגש יצאתי עם ציוני דרך מה צריך לעשות כדי לשנות את החיים שלי. אני לא יודעת להגדיר מה היה אבל ישבנו ודיברנו שעה ויצאתי עם נקודות שבנו לי את המפה שהראו לי שאני יכולה לעזוב את מקום עבודתי אחרי 10 שנים. התהליך אפשר לי להגיע למקום שבו יכולתי להרגיש בטחון. שלי הצליחה להוביל אותי למקום הנכון שיגרום לי לעשות את הצעד הזה בלי חשש, מה שלא יכולתי לעשות שנים כיוון חששתי. 

התהליך הביא אותי למחשבה שאני באמת לא חיה נכון ויש דרך אחרת והראה לי מהן תכונות הכי חשובות שיש לי בחיים. 

לאורך הדרך למדתי לסמוך על עצמי ולהאמין בעצמי. 

היום אני הכי מאושרת שיש. הקמתי עסק בקרבת ביתי, אני יותר עם הילדים ואני יותר רגועה ואפילו התחלתי לעשות ספורט. שיניתי את חיי. אני יותר שלוה, בוחרת בדרך שנכונה לי וכמנהלת אני מתייחסת לעובדים בצורה אחרת. 

תודה על תהליך משנה סדרי חיים. מעריכה ואוהבת! ת

את יודעת לשאול את השאלות בצורה כל כך מדוייקת, במחשבה כל כך בהירה... את איכשהוא מפזרת באויר את המשהו הזה שפותח את הלב, ואחד אחד את הקשרים הסבוכים של שנים, הדברים נעשים ממוקדים, פשוטים יותר, ולבסוף ברי הכלה...קורים לי היום הרבה יותר דברים טובים בחיי, ולא יאומן... גם בחיי אנשים רבים מסביבי. אני חש יותר איזון, יכול להתמודד מבלי להיות מותש, לקחת אחריות... בעבודה כמנהל להוביל ולהנהיג טוב יותר בהרבה פחות מאמץ. בבית בעל והורה מחובר... ובי בתוכי קל, שמח ובטוח הרבה יותר.
המסע איתך אינו התעלות של רגע - אלה תהליך של שינוי תודעה והתחדשות.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי יקרה 

כבר בפגישתנו הראשונה שנהייתה לה שעות, הבנתי כי נתקלתי באשה שהיא מזן נדיר... כזאת שחיפשתי בנרות שנים רבות... לא מפתיע כי עוד באותו היום, חוויתי לראשונה איתך את ההרגשה הזאת המופלאה של גילוי, הקלה, תחושה שהמשיכה בכל מפגש לאחר מכן, ובכל פעם מחדש התעצמה, התעמקה..נגעה עוד ועוד. 

שלי, את יודעת לשאול את השאלות בצורה כל כך מדוייקת, במחשבה כל כך בהירה... את איכשהו מפזרת באויר את המשהו הזה שפותח את הלב, ואחד אחד את הקשרים הסבוכים של שנים. הדברים נעשים ממוקדים, פשוטים יותר, ולבסוף ברי הכלה... 

את מוצאת את הדרך להביא את חדות המחשבה ביחד עם איזשהוא סדר שלך, שפע של נעימות ורגישות, והמון חדוות חיים. 

יש בך הקשבה מדהימה ומדוייקת וגם שיתוף כשצריך מהמקומות האישיים שלך. 

יש לך את היכולת להביא עולמות שונים ומקבילים שחיים בך ביחד אל תוך המפגש..

את יודעת שדבר משפיע על דבר ושינוי אמיתי במקום אחד עושה תנודות חזקות גם במקומות אחרים – כמה נכון! 

האמנתי לך ולדרכך - וביחד אנו צועדים מזה כמה חודשים במסע מרתק של גילוי ותמורה. 

קורים לי היום הרבה יותר דברים טובים בחיי, ולא יאומן... גם בחיי אנשים רבים מסביבי. אני חש יותר איזון, יכול להתמודד מבלי להיות מותש, לקחת אחריות... בעבודה כמנהל להוביל ולהנהיג טוב יותר בהרבה פחות מאמץ. בבית בעל והורה מחובר... ובי בתוכי קל, שמח ובטוח הרבה יותר. 

המסע איתך אינו התעלות של רגע - אלה תהליך של שינוי תודעה והתחדשות. 

תודה ענקית ואהבה רבה א.

התהליך איפשר לי לתת לעצמי יותר להחשף ולהוריד את המגננות

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

זאת המתנה הכי גדולה שקיבלתי. 

אני זוכר אחרי הפעם הראשונה שהגעתי אליך, בדרך חזרה התחלתי להתלבט אם אני בכלל מתקשר ומבטל את כל ההעיניין הזה. אני מאוד ראלי וסטטיסטיקיות והסתברויות ואמרתי שאני אתן לזה צ'אנס. והנה, מצאתי את עצמי ב 14 המפגשים האלה השתנתי מקצה לקצה. כאילו זה מתעמת בחיי היום יום שלך. זה לא משהוא רק בתאוריה אתה מבין את זה ומיד מקבל משוב ישיר. זה שונה מכל מה שעשיתי בחיים בצורה מתודית. הרגשתי... שאני מגיע לאימון אני שונה לפני מה שנכנסתי ושונה ממה שיצאתי. אחרי כל אימון אני מנסה להבין איפה האימון משפיע על העבודה. אני מגלה שחשבתי על עצמי א' וגיליתי שאני ב'. 

התהליך איפשר לי לתת לעצמי יותר להחשף ולהוריד את המגננות. לבסוף, החוויה הכללית שלי זה היה שחרור יחד עם כלים חדשים והתפתחות אישית. ל

האימון היה המתנה הכי גדולה שקיבלתי. מבחינתי זה דבר נפלא ששינה את חיי.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

האימון הזה היה מתנה נפלאה. 

אני יצור פסימי ובתהליך נותנים לך מראה אחרת. 

אני טיפוס שאוהב להתייעץ עם כולם, אבל לכולם יש אינטרס. אפילו לבעלי יש אינטרס. ולמאמנת שלי אין אינטרס. היא נותנת שיקוף של התמונה, בלי אינטרס, ואז אני יכולה להבין טוב יותר איפה אני נמצאת. בלי משיכות לצדדים. אני הרבה יותר סגורה על עצמי. 

הרבה שנים הלכתי לפסיכולוגים. ושם יש הרבה חזרה לעבר והרבה כעס על ההורים ובתהליך הזה זה לא קיים. המיקוד הוא בחזק ובטוב ומתוך העיסוק בחוזקות אתה יכול יותר להאמין בעצמך ולהתפתח. 

האימון היה המתנה הכי גדולה שקיבלתי. מבחינתי זה דבר נפלא ששינה את חיי. תודה!! מ

לווית אותי במסירות בתהליך הלא פשוט הזה שלי שינוי אמיתי ואי ויתור להמשיך לחיות בסבל.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי את בראש וראשונה אדם מדהים – יכולתי לסמוך עליך להאמין בך להחשף אליך ולהתמסר כל כולי – זה לא מובן מאליו. את אוהבת אדם ונחנת בכשרון טבעי נדיר לעזור לאנשים. אהבתי מאד שתמיד את רוצה את טובתי – שיש כמוך בעולם שהוא שלי ובעדי – לא רק בזמן הסשנים אלה בתחושתי: הרבה מעבר לזה. אני מעריך מאד את יכולת ההכלה שלך כמטפלת – והיו ארועים קשים ביננו במהלך השנתיים שבהחלט היו יכולים לזעזע אותך: הכלת אותם ממקום של חמלה של בגרות עוצמות נפש ומקצוענות. אני אוהב את השילובים הנדירים שיש בך של חדות, מחשבה בהירה ויכולות הסקה מדהימה עם רכות ונגיעות אנושיות. אני אוהב את השמחה האוטנטית שפורצת בך, את הצעירות וזה לא רק הגיל... את יודעת לפשט מורכבויות ולהגיע מהר לנקודות המשמעותיות. את עושה זאת ע"י שאלת שאלות מובילות – לעיתים שאלות נוקבות – אבל לעולם לא פוגעות! את רואה חד ועמוק ובין השורות.. מבינה דברים מהאויר ויודעת לחבר... הרבה פעמים עזרת לי לפשט את הדברים, להגדיר אותם במדוייק ולהמשיך הלאה. את גם חרוצה להפליא.. לסכם ולשלח אלי בכמה משפטים קולעים את עיקרי כל אימון בזמן אמת זאת מתנה לא תסולא בפז! זה לא רק כלי ותזכורת שעזר לי בין הפגישות אלה גם מתאסף למסמך משמעותי שאפשר לחזור אליו ולראות את השנוי בכל זמן. מבחינתי התאמת לי מאד.. לווית אותי במסירות בתהליך הלא פשוט הזה שלי שינוי אמיתי ואי ויתור להמשיך לחיות בסבל. אני חושב שמי שרוצה לעבוד איתך כקואצרית צריך להיות מוכן להתעמת עם עצמו.. להיות ישר ואמיץ.. להחשף נטול הגנות – יכולתי לעשות זאת איתך במשך שנתיים כי האמנתי לך. שרק הכרנו הרגשתי את הניצוץ שלך והרגשתי מייד את החיבור בייננו.. במהלך האימון נוספה אהבה רבה שהתעצמה כלפיך, הערכה עצומה והכרת תודה עמוקה ! י

באמת שאין לי שום דרך לתאר במילים את השינוי האדיר שחל בכל תחום בחיי מאז שהתחלנו את התהליך שלנו ביחד... עזרת לי להשתחרר מדפוסים ותבניות שהכתיבו את אורח חיי במשך שנים ושלא האמנתי כמה קל יהיה להפטר מהם ופשוט לפרוץ קדימה.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי היקרה, באמת שאין לי שום דרך לתאר במילים את השינוי האדיר שחל בכל תחום בחיי מאז שהתחלנו את התהליך שלנו ביחד... עזרת לי להשתחרר מדפוסים ותבניות שהכתיבו את אורח חיי במשך שנים ושלא האמנתי כמה קל יהיה להפטר מהם ופשוט לפרוץ קדימה. הגישה החמה והאוהבת מחד אך המקצועית ובלתי מתפשרת מאידך היא פשוט השילוב המושלם כדי ללוות כל אחד בתהליך כזה משמעותי. מה שלא תהיה אבקת הקסמים שאת מפזרת שם בחדר - עלי היא עובדת מעולה ☺ באהבה גדולה!!! ש

שלי, אני מודה לך על נתינה עמוקה ולא מובנת מאליה ועל כך שהיום, בזכותך, החיים שלי יפים יותר.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

גיליתי על שלי שהיא בחורה חמה וחכמה, עם תובנות יפות ומעמיקות והיא בעיקר איכפתית מאד. 

היו מקרים רבים בין פגישות שביקשתי לדבר איתה ותמיד היא הייתה זמינה בשבילי, ללא חיוב כספי וללא שיקולי זמן ותועלת. אני לא מכירה אנשים רבים שמרוויחים את לחמם בדרך זו שישקיעו שעות ארוכות במטופלים שלהם - גם אם זה על חשבון זמנם הפרטי - כדי שאלו ירגישו שיש להם אוזן קשבת ושלצד השני באמת איכפת ושהוא עושה זאת כדרך חיים ולא כמקצוע, לא כ"עבודה". 

שלי עזרה לי מאד, עזרה לי להכיר את עצמי בעיקר, לדעת איפה החולשות ומה ניתן לשפר וחשוב מכך, היכן החוזקות, איך אני יכולה להתמודד מול העולם. שלי עזרה לי מאד, למרות שהיו רגעים קשים ומשברים, אבל כל הזמן היתה מטרה. 

התהליך לימד אותי הרבה ונתן לי כלים להתמודד עם חיי היום יום שקשים לכולנו. לכן, גם את החברה הכי טובה שלי הפניתי אליה כשראיתי שהיא ניצבת בצומת דרכים ולא יודעת כיצד להתמודד. שלי, אני מודה לך על נתינה עמוקה ולא מובנת מאליה ועל כך שהיום, 

בזכותך, החיים שלי יפים יותר. ממני... מ'

לאחרונה פניתי שוב לשלי לקבלת עזרה בתהליך שהיה מאד גדול ומורכב בחיי, להכנס להריון אחרי 7 הפלות.
כששלי הצליחה לעזור לי ל"פרק" את כל החסמים, הגעתי ליעד שרציתי בו כל כך והיום יש לי תאומים מדהימים.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

נכנסתי לזוגיות מדהימה שאני בה כבר שלוש שנים, קידמתי את העסק שלי מאוד, המשפחה הקרובה שלי הפכה למשמעותית יותר, עברתי דירה ובקיצור שיניתי את חיי משמעותית. כבר לא יכולתי יותר לומר שאני "תקועה" :-) לאחרונה פניתי שוב לשלי לקבלת עזרה בתהליך שהיה מאד גדול ומורכב בחיי, להכנס להריון אחרי 7 הפלות. האמנתי שהשיטה שבה שלי מטפלת היא שיטה שתוכל להביא אותי לתוצאות. הפעם רציתי להאיץ את העניינים ואפילו ביקשתי שנדבר פעמיים בשבוע. כששלי הצליחה לעזור לי ל"פרק" את כל החסמים, הגעתי ליעד שרציתי בו כל כך והיום יש לי תאומים מדהימים. שלי היא אדם מדהים, חכם, רגיש ומוכשר כל כך לעזור לאנשים להגיע לשינוי אליו הם מייחלים. שלי היא חברה אמיתית ואני מאושרת שהכרתי אותך, אדם נדיר שכמוך. תודה על הכל!! אוהבת, י

כל שיחה עם שלי כוונה בחוכמה, כל שיחה הולידה פריצת דרך ובכל שיחה הרגשתי שאני מקבלת כל כך הרבה. זה היה פשוט תענוג.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

את שלי היכרתי במזל לפני כארבע שנים דרך בעלה. שלי הציעה לעזור לי להבריא ממחלת הסוכרת שתקפה אותי פתאום באמצע החיים (גיל 36). האמת היא שהתקופה בה שלי הגיחה לתוך חיי היתה תקופה שתיזכר ותירשם כתקופת "התקיעות". שום דבר טוב בעצם לא קרה בחיי אז: לא היתה לי זוגיות, התחלתי בהקמת עסק, לא היתה לי משפחת תומכת, ולמעשה לא היה לי אופק. הייתי מוכת אכזבות בכל מישור אפשרי בחיי ופחדתי להתקדם. איזה מזל ששלי נכנסה לחיי. להיות כנה - זה לא שעד אז לא נעזרתי במאמנים / פסיכולוגים / סדנאות של מודעות, אבל שום דבר משמעותי לא קרה. הרגשתי כמו כדור טניס שנזרק לקיר וחוזר ושוב נזרק לקיר ולא מתקדם. כבר בפגישתנו הראשונה שלי הכינה אותי כי אני הולכת לעבוד קשה וכי אם אין בכוונתי לעבוד קשה כנראה ששום נס לא יקרה. בסופו של דבר יצאנו לדרך ואחרי 12 פגישות חיי השתנו מן הקצה אל הקצה. פתאום תובנות החלו להתבהר, מציאות החלה להשתנות, אסימונים נפלו וכמטה של קסם התודעה שלי השתנתה. כל שיחה עם שלי כוונה בחוכמה, כל שיחה הולידה פריצת דרך ובכל שיחה הרגשתי שאני מקבלת כל כך הרבה. זה היה פשוט תענוג. מה שהפתיע אותי בכל התהליך הזה שלא היה צריך לחזור על שום דוגמא יותר מפעם אחת, ההסכמה שהגיעה מהפנימיות שלי היתה חד משמעית. ללא כל ספק.

שלי יקרה ראשית רוצה לומר לך תודה רבה גדולה, על הליווי החם, המכיל, האוהב והכי חשוב- האפקטיבי !

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי יקרה ראשית רוצה לומר לך תודה רבה גדולה, על הליווי החם, המכיל, האוהב והכי חשוב- האפקטיבי !! משום שאם כבר להתאמץ, אז שיהיה אפקטיבי ומשיג תוצאות. 

אני מעריכה את התבונה שלך, את הרגישות שאת מעניקה את האהבה ואת הדאגה שלך למה שקורה איתי לאורך כל הדרך. אילולא הייתי מרגישה את האכפתיות הכנה והרצון הגדול שלך שהדברים יעבדו עבורי ויעבדו נכון, ספק אם הייתי מצליחה לעבור את התהליך באהבה גדולה, ה.

תודה רבה גדולה,
על הליווי החם, המכיל, האוהב והכי חשוב-  האפקטיבי !!

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

העבודה לא הייתה קלה ואין ספק שעוד יש הרבה ממנה אך ברור שאבני היסוד כבר מונחות יציבות ומקובעות במקומן ומשם אמשיך רק להיבנות. 

אני רוצה להודות לך על המרחב שקיים בינינו, על המקום המכיל והלא שיפוטי שאת יוצרת בכל מפגש, על החום, האיכפתיות, ההקשבה והחמלה. העברת לי ארגז כלים עשיר אשר ילווה אותי כל חיי ואני מאחלת לכל אדם מורת דרך לחיים כמוך. 

לו הייתי יודעת אז את כוחן של המילים, המחשבה והרצון סביר להניח שהיינו נפגשות הרבה קודם. 

שלך באהבה, ל

אין ספק שאני יכולה לחלק את חיי לפני שהכרתי אותך ואחרי שהכרתי אותך.
בזכותך למדתי את השיעור החשוב ביותר של חיי – למדתי להבונן בנפש שלי עמוק פנימה, לאהוב את עצמי, להקשיב לעצמי, להעריך את עצמי ולכבד את עצמי.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

שלי היקרה, אין ספק שאני יכולה לחלק את חיי לפני שהכרתי אותך ואחרי שהכרתי אותך. בזכותך למדתי את השיעור החשוב ביותר של חיי – למדתי להבונן בנפש שלי עמוק פנימה, לאהוב את עצמי, להקשיב לעצמי, להעריך את עצמי ולכבד את עצמי. למדתי שאין דבר אשר עומד בפני הרצון וכי חלומות אכן מתגשמים!

תקופת האימון היתה לי חוויה מכוננת בה הכרתי אשה נפלאה
שבהשראתה אני מתקדמת להגשמת חלומותי.

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

כבר בפגישתנו הראשונה חשתי ששלי מכירה אותי היטב. היכולת שלה לגעת בנקודות העיקריות מייעלת את התהליך ומקדמת אותו למקום הנכון. כמו כן, שלי מציידת את המתאמן בכלים שמתאימים לעבודה אישית נכונה. תקופת האימון היתה לי חוויה מכוננת בה הכרתי אשה נפלאה שבהשראתה אני מתקדמת להגשמת חלומותי.

ממליצה בחום להתנסות בתהליך האישי עם שלי. ר

הבנתי על עצמי דברים שלא הבנתי קודם לכן שקידמו אותי ניהולית ואישית, דרך האימון הבנתי את החולשות שלי ואת החוזקות, למדתי להגדיר אותם,

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

הבנתי על עצמי דברים שלא הבנתי קודם לכן שקידמו אותי ניהולית ואישית, דרך האימון הבנתי את החולשות שלי ואת החוזקות, למדתי להגדיר אותם, שלי יודעת לשקף דברים שלא תמיד רוצים לראות, מכירה ומלווה באופן שמתאים לך. 

אני מאוד שמחה שהיה לי העונג להרוויח את התהליך הזה. 

גרמת לי להכיר בערך העצמי שלי. 

תודה על שחזרתי לנשום בזכותך ! 

בהערכה רבה א

גרמת לי לחשוב על דברים מזווית חדשה, כל שיחה איתך הסתיימה בשאלה אחרת לחשיבה עד המפגש הבא , דבר שעזר מאוד לתהליך האימון .

imgbin-quotation-mark-philosophy-person-

אני שמחה מאוד שבחרתי לעבור את תהליך עם שלי. 

עברתי בעבר טיפולים שלא חשתי בתועלת, אבל אז פגשתי בך – באישיות נעימה , קשובה , נעימה , נבונה , מצחיקה , מכילה , מפרגנת ולא שופטת ! שלי ,את יודעת לגעת בנקודות הרגישות , יודעת לשים את האצבע על הדבר הנכון , גרמת לי לחשוב, ללכת אחורה, להבין מה מעכב אותי , מה קשה לי . מובן שהשיחות אתך הביאו לעימותים עם עצמי, לא פעם יצאתי מהשיחות איתך אחרי חוויה מטלטלת גרמת לי לחשוב על דברים מזווית חדשה, כל שיחה איתך הסתיימה בשאלה אחרת לחשיבה עד המפגש הבא , דבר שעזר מאוד לתהליך האימון .

bottom of page